Son Haberler
Anasayfa / 2017 / Mart

Aylık Arşiv: Mart 2017

2017 ALES Konuları

2017 ALES Konuları bir çok alese girecek kişiyi ilgilendiriyor. Çünkü müfredat her sene değişkenlik gösterebiliyor. Sizlere öncelikle sözel konuları yazacağız. Devam eden kısmında ise Ales Sayısal konularını görebilirsiniz. Herkese iyi çalışmalar dileriz. ALES Konu Dağılımı – Sözel Türkçe ALES konuları ve açıklamaları şu şekildedir : 1. Sözcükte Anlam : Kelimelerin ... Devamını Oku »

LYS Mi Önemli YGS Mi?

Üniversite sınavlarının yaklaşması ile birlikte birçok öğrencinin aklında LYS mi önemli YGS mi? önemli sorusu geliyor. Kimi öğrenciler YGS’de yüksek puan alarak LYS’yi garanti altına almak isterken kimi öğrenciler de ikinci şans olarak görülen LYS’ye odaklanıyorlar. ÖSYM tarafından konu hakkında detaylı bilgiler verilmiş olsa da internette ve forumlarda dolaşan bilgi kirlilikleri ... Devamını Oku »

2017 YGS Sorularının Tamamı Ve Cevapları

12.032017 Tarihinde yapılan 2017 YGs Sınavı Soruları yine egitimtercih.net farkıyla pdf olarak sizlere sunuluyor. Sınava ait sorular hızlı bir şekilde sitemize eklenmiştir. YGS TÜRKÇE ONLİNE DENEME SINAVI İÇİN BURAYA TIKLAYIN Sınava giren adayların bu sene soruların zorluğundan şikayet etmiş olduklarını sıkça duyuyoruz. Sınav sorularını pdf olarak indirmek için BURAYA TIKLAYIN 2017 ygs ... Devamını Oku »

2017 YGS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak ?

2017 YGS Sonuçlarını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ 12.03.2017 (Pazar) günü yapılacak olan 2017 Ygs Sınavı sonuçları sınav tarihinden sonra en merak edilen ve aranacak konu olacak. LYS sınav tarihinden önce açıklanacak olan 2017 Ygs sınav sonuçları ne zaman merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin. Buraya Tıklayarak Öğrenebileceğiniz 2017 Ygs sonuçlarının bu ... Devamını Oku »

2017 LYS Konularının Tamamı

ÖSYM’nin belirlemiş olduğu üniversiteye giriş sınavlarının 2. Aşaması bildiğiniz üzere LYS sınavıdır. İlk aşama sınavı olan YGS sınavından 150 olarak kabul edilen barajı geçmeyi başaran her üniversite adayı sonrasında bu sınava girebilmek üzere hak kazanır. LYS sınavı da kendi içinde 5 ayrı aşamadan oluşmaktadır. Bunlar; LYS 1, LYS 2, LYS 3, LYS ... Devamını Oku »

2014 YGS Sorularının Tamamı

Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar. Bu yazımda sizlere 2014 yılında ÖSYM tarafından yapılan ve yaklaşık 2 milyon öğrencinin girdiği YGS sorularının tamamını yani %100′ lük kısmını paylaşıyoruz. . Ayrıca 2015 yılında yapılan YGS sınavında da bu sorulara benzer soru tipleri mevcuttu. YGS‘ye hazırlanan her öğrencinin çözmesi gereken bu sorular artık tek tıkla PDF şeklinde ... Devamını Oku »

8. Sınıf Cebirsel İfadeler Yaprak Test 1

8. Sınıf Cebirsel İfadeler Yaprak Test Sevgili arkadaşlar bu yazımızda sizlere soru çözebilmeniz için cebirsel ifadeler ile ilgili 16 sorudan oluşan yaprak testi veriyoruz. Dilerseniz BURAYA tıklayarak yaprak testi pdf formatında indirebilirsiniz. Testi direk kaydetmek isterseniz test resminin üstüne sağ tıklayarak resmi kaydete basın. İyi çalışmalar…   Devamını Oku »