Son Haberler
Anasayfa / Etiket Arşivi: LYS Çıkmış Sorular

Etiket Arşivi: LYS Çıkmış Sorular

2016 LYS Soruları ve Cevap Anahtarları

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımda sizlere 2016 yılında ÖSYM tarafından farklı zamanlarda yapılan LYS oturumlarının sorularını paylaşacağım. ÖSYM bu yıl geçmiş yıllardan farklı olarak soruların tamamını yani %100’ünü öğrencilerin erişimine sundu. Yani sınava giren adaylar girdikleri oturumların sorularına kolaylıkla ulaşabilecekler. Toplamda 5 oturumda yapılan ve soruları bu yıl öğrencileri bir hayli zorlayan LYS sınavı üniversiteye ... Devamını Oku »

2015 LYS-3 Sorularının Tamamı (%100)

2015 LYS-3 Sorularının Tamamı (%100) Merhaba arkadaşlar. Bu yazımda sizlere 2015 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan LYS-3 yani Edebiyat-Coğrafya sorularının tamamını paylaşacağım.Hiç bir yerde bulamayacağınız bu sorular Eğitim Tercih farkıyla sizlerle. Her yıl ÖSYM tarafından yapılan ve binlerce adayın ter döktüğü LYS sınavları yine 5 oturumda yapılacak. YGS sınavından 180 ... Devamını Oku »

2016 LYS Soruları Açıklandı mı?

2016 LYS Sorularının Tamamı Merhaba arkadaşlar bugün ÖSYM tarafından ilk oturumu yapılan LYS sınavının sorularının tamamı bu yazımızda! binlerce adayın ter döktüğü LYS sınavının ilk oturumu yani Sosyal Bilimler testi bugün yapıldı. Soruların tamamı ve cevap anahtarı ise yapılacak olan Fen Bilimleri testi ile ortak olarak paylaşılacaktır. Sorular paylaşılır paylaşılmaz ... Devamını Oku »

2015 LYS-1 Matematik Soruları (Tamamı %100)

2015 LYS Matematik ve Geometri Sorularının Tamamı   Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere 2015 LYS-1 Matematik Sorularının %100’ünü yani tamamını paylaşacağız. Hiç bir yerde bulamayacağınız bu sorular Eğitim Tercih farkıyla sizlerle…! 14 Haziran 2015 te yapılan ve binlerce öğrencinin ter döktüğü LYS Matematik ve Geometri soruları sonunda açıklandı. YGS den 180 ... Devamını Oku »